Розробка програмного забезпечення

Сучасний бізнес неможливо представити без використання програмного забезпечення, яке дозволяє скорочувати тимчасові і фінансові витрати, вирішувати безліч завдань, оптимізувати як внутрішню роботу компаній, так і процес взаємодії з клієнтами, скорочувати риски, підвищувати конкурентоспроможність компаній.

Наша компанія по розробці програмного забезпечення (ПЗ) більше десяти років створює програмні продукти для фінансових інститутів і автоматизації бізнес-процесів. Завдяки нашій роботі фінансові і виробничі компанії можуть успішно протистояти діям шахраїв, швидше і простіше справлятися з трудомісткими рутинними процесами, ефективніше взаємодіяти з клієнтами, а також використати у своїй роботі аналітичні програми і інструменти, що дозволяють вибирати вірну стратегію розвитку.

Компанія використовує у своїх продуктах останні досягнення в області штучного інтелекту (artificial intelligence)включаючи глибокі нейронні мережі (deep neural networks) і інші алгоритми глибокого машинного навчання (deep learning).

Програмне забезпечення на замовлення - це можливість отримати програмний продукт, що точно відповідає потребам компанії, який здатний підвищити її конкурентоспроможність, забезпечити бажану безпеку, підвищити ефективність роботи і гарантувати подальший ріст і розвиток.

Основні програмні продукти нашої компанії

  AML Insighter - система фінансового моніторингу банку і аналізу діяльності клієнтів
  Web - Observer - система контент-мониторинга інтернет сайтів, з функціями автоматичної класифікації інформації і доставки. Система збору інформації з відкритих джерел Інтернет і класифікації документів.
  WiseGard - автоматизована система перевірки анкетних даних за чорними списками
  Investigation Station - система інтеграції даних з розрізнених джерел з функціями візуалізації пов'язаних і афільованих фізичних осіб, і компаній.

Послуги з розробки програмного забезпечення (ПО), що надаються нами, включають наступне:

Проведення бізнес-аналізу об'єкту і процесів автоматизації, використовуваних компанією. Цей етап потрібний для формалізації процесів і потреб певної компанії і початку розробки ПО.

 • Постановка завдання на розробку програмного забезпечення. На цьому етапі відбувається деталізація вимог, прив'язка їх до технології методології майбутньої розробки.
 • Проектування моделей взаємодії і об'єктних моделей. Цей етап служить основою кодування в процесі розробки програмного забезпечення.
 • Проектування баз даних. Основою для проектування баз даних є об'єктна модель, вибрана з урахуванням специфіки системи управління базою даних.
 • Проектування і дизайн майбутніх призначених для користувача інтерфейсів. Етап припускає розробку вибраних інтерфейсів з урахуванням того, які технології розробки ПО вибрані.
 • Тестування розробленого ПО. Цей етап має на увазі тестування готового ПО силами незалежних підрозділів з метою контролю якості і його відповідності технічним і функціональним вимогам, що пред'являються
 • Розвиток ПО і його технічна підтримка. Актуальність і затребуваність програмного забезпечення багато в чому визначається можливістю подальшого розвитку і удосконалення програмного продукту.

Розробка програмних продуктів, вироблювана нашими фахівцями, дозволяє компаніям фінансової галузі (зокрема банкам)

 • Використати як готові розробки і модулі, так і компоненти для розробки програмного забезпечення.
 • Використати напрацьований нами досвід і програмні інтерфейси для інтеграції із вже використовуваними в компанії банківськими системами і програмними продуктами.

Розробка програмного забезпечення в Києві

Наша робота - це не лише розробка програмного забезпечення на замовлення. Ми також здійснюємо менеджмент комплексних проектів, завдання яких - впровадження складних програмних продуктів.

Розробка ПО під замовлення здійснюється нами за допомогою таких технологій, як:

 • Мови програмування C#, Java, C++, Python, PHP, .NET etc.;
 • СУБД Oracle, Microsoft SQL Server, IBM DB2, PostgreSQL.

Фахівці компанії "АналітікСофтлаб" готові запропонувати свої послуги не лише тоді коли потрібно безпосередньо розробку програмних продуктів, але і тоді коли ще тільки виникла необхідність в передпроектному консалтингу і аудиті інформаційних систем, вже використовуваних компанією-замовником.

Окрім цього, ми готові запропонувати вам не лише свій досвід розробки програмних продуктів будь-якої складності, але і професійний підхід до управління проектами і інтеграції новітніх технологій і розробок.

Розробка програмного забезпечення під замовлення, здійснювана нашими фахівцями, - це десятки успішно реалізованих і використовуваних проектів у сфері розробки ПО для управління рисками у банківській сфері, забезпечення належної економічної безпеки, фінансового моніторингу, ведення аналітичної і прогностичної діяльності у сфері фінансів і економіки.

"АналітікСофтЛаб" - команда досвідчених професіоналів, для якої розробка ПО на замовлення, не просто джерело доходу, а діяльність, що перебуває у сфері інтересів кожного члена команди, що спонукає нас постійно розвиватися, удосконалюватися і удосконалювати вироблювані нами продукти.

Якщо Вас цікавить розробка ПО в Києві, ви можете зв'язатися з нашими фахівцями для подальшої оцінки реалізації проекту і отримати кваліфіковану консультацію з усіх виниклих у вас питань.